Sport Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum de mare succes
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ?

In jos 
4 participanți

La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ?
Liga I
La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_lcap250%La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_rcap2
 50% [ 2 ]
Sporturi
La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_lcap20%La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Echipa Romaniei
La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_lcap20%La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Fotbal International
La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_lcap225%La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_rcap2
 25% [ 1 ]
Chat 8a
La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_lcap225%La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_rcap2
 25% [ 1 ]
Profesori
La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_lcap20%La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Echipe si jucatori favoriti
La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_lcap20%La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Veniri la fotbal
La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_lcap20%La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Tenis
La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_lcap20%La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Sondaje
La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_lcap20%La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
 

AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 65
Data de înscriere : 27/05/2009

La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Empty
MesajSubiect: La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ?   La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? EmptyMar Iun 16, 2009 1:36 am

Urmatorul moderator al forumului nu va mai controla toate sectiunile, ci doar una singura pe care el si-o va alege. Repet, urmatorul moderator va fi cel care va face 2500 de mesaje, sau cel care va posta foarte des si mpoate controla bine forumul.

Aici poti vota sectiunea pe care doresti sa o conduci :
Sus In jos
https://sport8a.forumgratuit.ro
Cosmin CFR

Cosmin CFR


Mesaje : 320
Data de înscriere : 29/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Cluj Napoca

La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ?   La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? EmptyMier Iun 17, 2009 5:33 pm

Eu as vrea la fotbal international dar sunt la toate mersi Edi ca m-ai facut e misto asa pot face orice.
Sus In jos
elano_dinamo

elano_dinamo


Mesaje : 2617
Data de înscriere : 28/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ?   La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? EmptyMier Iun 17, 2009 9:28 pm

Si eu sunt administrator insa daca as avea de ales o singura sectiune as vrea sa fiu la chat 8a.
Sus In jos
mafiotul

mafiotul


Mesaje : 2604
Data de înscriere : 28/05/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Empty
MesajSubiect: eu   La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? EmptyMar Iun 23, 2009 1:57 pm

eu vreu la liga 1
Sus In jos
elano_dinamo

elano_dinamo


Mesaje : 2617
Data de înscriere : 28/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ?   La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? EmptyMar Iun 23, 2009 3:19 pm

Bine daca faci 2500 de mesaje vei fi moderator la Liga I dar daca stergi aiurea mesaje sau faci altceva ti-l iau nu uita ca eu sunt ADMINISTRATOR .
Sus In jos
mafiotul

mafiotul


Mesaje : 2604
Data de înscriere : 28/05/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Empty
MesajSubiect: fama   La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? EmptyMar Iun 23, 2009 9:20 pm

fama si la sondaje
Sus In jos
elano_dinamo

elano_dinamo


Mesaje : 2617
Data de înscriere : 28/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ?   La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? EmptyMar Iun 23, 2009 10:53 pm

Iti ajunge la Liga 1.
Sus In jos
mafiotul

mafiotul


Mesaje : 2604
Data de înscriere : 28/05/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Empty
MesajSubiect: la   La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? EmptyMier Iun 24, 2009 12:10 am

la super moderator o sa fiu la toate
Sus In jos
elano_dinamo

elano_dinamo


Mesaje : 2617
Data de înscriere : 28/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ?   La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? EmptyMier Iun 24, 2009 12:26 am

Pai degeaba ca poti sa ai 10.000 de mesaje ca tot moderator la Liga 1 o sa ramai pt ca nu sti sa manevrezi forumul super moderator nu ajunge oricine
Sus In jos
Continut sponsorizat





La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ?   La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ? Empty

Sus In jos
 
La ce sectiune ai vrea sa devii moderator ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Inscriete aici
» Noul moderator al grupului este Mafiotul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sport Forum :: MODERATORI-
Mergi direct la: